Logo - Norsk forening for cystisk fibrose
Torgdag2012RiksenNFCFadmsekrBjrgHaugNFCFungdomsrepKristinSlettvg1utsnitt350px

NFCF på årets torgdag på Rikshospitalet28.11.2012
Sharon Gibsztein

CF-foreningen presenterte seg selv og sitt arbeid med stand og informasjonsmateriell i glassgata på Rikshospitalet.

 

Administrasjonssekretær Bjørg Haug og ungdomsrepresentant fra region Midt Kristin Slettvåg (bildet (Foto: privat)) viste frem CF-foreningens brosjyrer og CF-blader og informerte om både cystisk fibrose og foreningens arbeid.

 

Torgdagen gikk av stabelen onsdag 21. november, og det er åttende gang brukerorganisasjoner og kompetansesentre er invitert til å presentere seg og sitt arbeid med stands og informasjonsmateriell. Norsk forening for cystisk fibrose har deltatt på brorparten av torgdagene.

 

 

 

 

 

 


Chiesi Pharma Viatris Norsk senter for cystisk fibrose Organdonasjon Stiftelsen Dam

Tilbake til toppen